Головна Hitachi

Hitachi

Hitachi

Hitachi на CEE2019

Компанія Hitachi була заснована в 1910 році, спеціалізується на виробництві побутової техніки, приладів, інструментів та інформаційно-технологічного обладнання. В Україні Hitachi пропонує широкий вибір холодильників з нижньою та верхньою морозильною камерою, багатодверні та Side by Side, пилососів та мікрохвильових печей. 

Великий вибір кольорів, дверцята з склом, високі екотехнології, бездоганна якість і це лише декілька переваг легендарного японського бренду.

Цікаве на стенді Hitachi

На стенді компанія Hitachi покаже нову лінійку дводверних холодильників Hitachi (Standart, Glass, Glass Deluxe), з фронтальними панелями, представлені в п'яти колірних варіантах: тут ви знайдете відповідний варіант для кухні будь-якого стилю. Це як раз той випадок, коли холодильник може стати дизайнерським акцентом і прикрасити приміщення. Нова лінійка холодильників має скляні двері і, отже, підійде як в хайтек дизайн, так і в класичний. Скло, його прозорість завжди додає в інтер'єр легкості і простору, а сенсорний дисплей дозволяє вам управляти роботою холодильника без особливих зусиль.

Буде представлено нову лінійку потужних пилососів серії Multi-Cyclone CV-SE , CV-SF з потужністю от 2000 до 2300 ВТ , а також мікрохвильова піч.

Новинки на стенді Hitachi

Мікрохвильова піч Hitachi HMR-D2311 - об’єм 23л, потужність 800 Вт , сенсорне управління, цифровий дисплей, можливість швидко розморозити продукти, крім звичайного розморожування і підігріву є 6 автоматичних програм, має функцію блокування від дітей та тихий режим.

Пилососи серії Multi-Cyclone моделі CV-SE230V, CV-SE23V, CV-SE22V - контейнерного типу, його легко чистити і мити, потужність всмоктування від 460 Вт, об’єм пилозбірника 2л, потужність від 2200 Вт, чисте повітря завдяки 7-ступінчастою фільтрації, фільтри Hepa 13 і Nano Titanium забезпечує потужний антибактеріальний і дезодоруючий еффект. Ваш будинок буде завжди чистим завдяки різним насадкам, які приберуть пил навіть у важко доступних місцях.

Та багато інших цікавих новинок!