Головна Nanables

Nanables

Nanables

Nanables на CEE2019

Ліцензію на виробництво дитячих іграшок Nanables має Американська компанія Jazwares що з 1997 виготовляє іграшки та колекційні фігурки за різними популярними ліцензіями і відома в світі, як виробник трендових та високоякісних іграшок. Nanables – це казковий світ жителів Нано, котрі мешкають у дивовижних мініатюрних будиночках, кожен з яких вирізняється неповторним виглядом та тематичним призначенням.

Цікаве на стенді Nanables

На стенді матимете можливість познайомитися з фігурками мініатюрних будиночків та їх мешканцями Нано, з цікавістю поспостерігати за різноманітним оформленням оселі з середини, адже кожний будиночок має своє унікальне оформлення. За допомогою застосунку оживити будинок та поринути у захопливе дослідження світу NANABLES.

Новинки на стенді Nanables

Ігрові фігурки Jazwares Nanables Small House серії «Містечко солодощів»

До колекції серій «Містечко солодощів» входять 6 будиночків та 12 чарівних Нано жителів кожен з яких має власну казкову історію. Збирайте власну колекцію Nanables Small House та створюйте справжню казкову країну, завантажуйте застосунок Nanables щоб вдихнути життя у ваш будиночок та поринути у захопливий світ Nanables. 
Колекціонуйте, спостерігайте та створюйте власний ігровий світ.

Ігрові фігурки Jazwares Nanables Small House серії «Веселковий шлях»

До колекції серій «Веселковий шлях» входять 6 будиночків та 12 чарівних Нано жителів кожен з яких має власну казкову історію. Збирайте власну колекцію Nanables Small House та створюйте справжню казкову країну, завантажуйте застосунок Nanables щоб вдихнути життя у ваш будиночок та поринути у захопливий світ Nanables.
Колекціонуйте, спостерігайте та створюйте власний ігровий світ.

Та багато інших цікавих новинок!