Головна Rowenta

Rowenta

Rowenta

Rowenta на CEE2019

Rowenta – всесвітньо відомий виробник дрібної побутової техніки, який спеціалізується на приладах по догляду за собою та помешканням. У товарному асортименті представлені парові праски, пилососи, фени, епілятори та прилади для створення зачісок. Гасло бренду - «Насолоджуйся технологіями», підкреслює його підхід до виробництва побутових приладів – сучасні інновації для ідеальних результатів та простоти використання.

Цікаве на стенді Rowenta

На стенді бренду Rowenta уперше в Україні буде представлений інноваційний акумуляторний пилосос Air Force Flex 560. Його ключовою особливістю є унікальна гнучка конструкція труби, яка дає змогу без зусиль прибирати під низькими меблями. Одним рухом пилосос перетворюється на ручний, що дозволяє пилососити, наприклад, у салоні автівки, а 2 щітки, інтегровані в трубу, захистять поверхні від пошкоджень. Основна насадка Power Slim Vision підходить для прибирання будь-яких типів підлоги (паркет, килим або плитка), крім того в насадку вбудоване LED-підсвічування для оптимальної видимості у темних кутках. Поєднання всіх цих характеристик забезпечує ідеальний результат прибирання від підлоги до стелі.

Новинки на стенді Rowenta

«Air Force Flex 560» – інноваційний акумуляторний пилосос з гнучкою конструкцією труби, в яку інтегровані 2 щітки. Прилад трансформується зі звичайного пилососу на ручний, що дозволяє пилососити поверхні меблів, сходи, а також салон автівки. Основна насадка Power Slim Vision з вбудованим LED-підсвічуванням підходить для прибирання для будь-якого типу підлоги (паркет, килим або плитка), а рівень шуму (82дБ) не перевищує гучності звичайної розмови.

Та багато інших цікавих новинок!