Головна БМС Техно

БМС Техно

БМС Техно

БМС Техно на CEE2019

Компанія «БМС ТЕХНО», як приватне українське підприємство, була заснована в січні 1995 року. Основними напрямками діяльності компанії на той час були надання послуг з ремонту та технічного обслуговування різних видів обладнання та здійснення торгових операцій. Згодом підприємство реструктурувало свою діяльність, зосередивши зусилля на розвитку системної інтеграції та постачанні широкого спектру IT-обладнання та програмного забезпечення На сьогоднішній день «БМС ТЕХНО» - це компанія, що позиціонує себе на ринку України в якості системного інтегратора, який успішно здійснює свою діяльність по розробці, впровадженню та обслуговуванню високотехнологічних IT-систем будь-якого масштабу.

Компанія «БМС ТЕХНО» виконує різні проекти у галузі інформаційних технологій, зокрема: виконання проектів спеціального та профільного призначення різного рівня технічної складності, для потреб навчально-виховних закладів України будь-якого типу (дошкільних, загальних середніх, професійно-технічних, вищих).

Для потреб фахівців телерадіо індустрії компанія пропонує послуги з постачання апаратури професійного рівня та створення телевізійних апаратно-студійних комплексів,для бібліотек пропонуємо сучасні програмно-апаратні комплекси з обладнанням локальних мереж, інсталяцією відповідного ПЗ, та всім необхідним комплексом пусконалагоджувальних та супровідних робіт.