Головна Makeblock

Makeblock

Makeblock

Makeblock на CEE2019

Makeblock– це провідний виробник програмовних роботів-конструкторів і STEM наборів для мейкерів, ентузіастів та освітян. Компанія присвячена наданню ресурсів для побудови Вашої мрії та нових винаходів, а також навчанню принципам та мовам програмування з нуля. У наявності більше 500 механічних компонентів різних типів, прості у використанні електронні модулі, графічне програмування та навчальні курси. 

Цікаве на стенді Makeblock

Цікаве на стенді Makeblock: На стенді буде представлений повний асортимент роботів, конструкторів та навчальних наборів Makeblock разом із яскравими новинками цього року. Очікуйте побачити новий універсальний лазерний гравер, модульний набір 10 в 1, милого та розумного робота Codey Rocky, модульного дрона-трансформера та багато іншого. Відвідувачі зможуть протестувати можливості роботів, взяти участь у інтерактивних іграх та змаганнях та навчитися програмувати роботів власноруч. Не проґавте можливість заглянути на стенд Makeblock та поринути у світ розваги та знання!

Новинки на стенді Makeblock

Codey Rocky (P1030024) – милий та розумний робот для веселого навчання програмуванню з малого віку. У Codey Rocky вбудовано більше 10 різних електронних модулів, з кожним з яких можливо взаємодіяти використовуючи мови Scratch або Python. А завдяки новій програмі mBlock 5 робот також спроможний підключатися до мереж IoT (розумного будинку) та використовувати можливості штучного інтелекту, а саме – розпізнавати голос, зображення, обличчя та текст.

Motionblock (P1030060) – абсолютно новий модульний конструктор з величезними можливостями. Набір дозволяє зібрати 10 різних конструкцій. З’єднання блоків між собою просте, а взаємодіяти з ними можна навіть без додаткових програм завдяки вбудованому синхронізатору. Motionblock також може навчити програмуванню на Scratch або Python.

mBot S (P1010045) – нове покоління усіма улюбленого робота mBot. Тепер маленький робот може виражати емоції та багато іншого! mBot S можна зібрати у 3 різні форми, а додаткову LED-матрицю можна використовувати як обличчя робота або як дисплей для виведення інформації.

Та багато інших цікавих новинок!