Головна Makita

Makita

Makita

Makita на CEE2019

Японська компанія Makita заснована в 1915 році. Сьогодні компанія Makita - один з найбільших всесвітніх виробників електроінструментів. Компанія має сильні позиції на ринку інструментів для будівництва, має власні розробки та виробництво електромоторів. Компанія Makita постійно працює над розробками нових інструментів зокрема акумуляторної і садової техніки. Makita-це найновіші японські технології у Ваших руках.

Цікаве на стенді Makita

Компанія Makita представить новинки 2019 року: останні розробки вчених з Японії - нові моделі акумуляторних інструментів для ремонтних робіт та садової техніки. Гості виставки ознайомляться з унікальними особливостями акумуляторної техніки Makita, зможуть особисто протестувати техніку в роботі з допомогою фахівців компанії Makita.

Новинки на стенді Makita

Акумуляторний насос CXT MP100D
Зручний акумуляторний насос з вбудованим світлодіодом для накачування шин автомобіля, велосипеда, мотоцикла, м’яча, надувного матрацу. Накачування до попередньо заданого на цифровому індикаторі тиску. Адаптери в комплекті.

Акумуляторний радіоприймач DMR108 з функцією Bluetooth LXT/CXT/220B
Радіоприймач Makita DMR108 з функцією Bluetooth не боїться дощу, вологи, пилу, бруду. Допоможе Вам насолоджуватись улюбленою музикою і під час роботи і на відпочинку.

Акумуляторна пила DUC254
Акумуляторні пили Makita допоможуть Вам оновити Ваш сад. Завдяки легкій вазі пили, всього 3,3 кг, працювати нею можуть і чоловіки і жінки. 

Та багато інших цікавих новинок!