Головна Wonder Workshop

Wonder Workshop

Wonder Workshop

Wonder Workshop на CEE2019

Wonder Workshop – молода компанія-виробник навчальних роботів для дітей, заснована у 2012 році у Каліфорнії, США. Кожен елемент продукції бренду, будь то роботи, додатки або навчальні програми, максимально інтерактивні та орієнтовані на результат, аби зробити навчання веселим та цікавим. Мультяшні роботи навчають дітей сучасним технологіям, програмуванню, критичному та креативному мисленню. 

Цікаве на стенді Wonder Workshop

Цікаве на стенді Wonder Workshop: Милі роботи Dash та Dot навчатимуть дітей у процесі захопливих ігор та цікавих завдань. Повний асортимент роботів та аксесуарів до них буде продемонстрований на вітрині стенду. Відвідувачі зможуть протестувати можливості роботів, взяти участь у інтерактивних заходах та навчитися програмувати роботів власноруч. Станьте першими, хто порине у розважальне навчання майбутнього!

Новинки на стенді Wonder Workshop

Wonder Pack “1-WB04-01”– максимальний набір, що включає обох роботів, Dash і Dot, набір аксесуарів, з’єднувальні блоки, катапульту та ксилофон. Усе, що необхідно для навчання та розваги, готове до дії прямо з коробки!

Інтерактивні Dash та Dot – на стенді будуть представлені інтерактивні зони, де Ви зможете зіграти із роботами Dash і Dot у боулінг або спробувати запрограмувати Dash стріляти з катапульти по заданих цілях.

Та багато інших цікавих новинок!