Головна ADATA

ADATA

ADATA

ADATA на CEE2019

Компанія ADATA® Technology, один з найбільших світових виробників модулів оперативної пам'яті і флеш-накопичувачів, пропонує комплексні рішення пам'яті, включаючи карти пам'яті, твердотільні накопичувачі та портативні жорсткі диски. Продукція ADATA визнана у всьому світі і відзначена нагородами: німецькими iF Design Award і Red Dot Award, нагородою міжнародної виставки CES Innovations Award, японської Good Design Award, тайванськими Best Choice of Computex Award і Excellence Gold Award. Девіз компанії «Любов, Життя і Мрії» уособлює ідеї ADATA і роль інноваційних продуктів в прагненні людства до здійснення своїх найзаповітніших мрій. 

Бренд ADATA XPG (Xtreme Performance Gear) - це високопродуктивні і стильні ігрові та оверклокерськi рішення. В команду розробників XPG входять геймери і оверклокери, які тісно пов'язані зі світовим співтовариством ентузіастів. Саме тому продукти лінійки XPG з легкістю проходять найсуворіші випробування, гарантуючи користувачам високу продуктивність і стабільність в самих напружених іграх, тестових випробуваннях і при розгоні. XPG розширює межі можливого, і в поєднанні з провідними технологіями лінійка XPG дозволяє насолодитися найбільш передовою графікою, фізикою і геймплеєм, включаючи набирає популярність віртуальну реальність. XPG - це не просто міць, це ще дизайн і стиль. Користувачі легко відрізнять продукт XPG по його агресивній, але витонченої зовнішності. Продукти XPG завоювали престижні нагороди по всьому світу, наприклад, Good Design Award (Японія) і Excellence Gold Award (Тайвань). Детальніше дивіться на сторінці www.adata.com/xpg. 

Цікаве на стенді ADATA

Компанія ADATA представить на виставцi CEE 2019 ігрові рішення лінійки XPG, включаючи модулі пам'яті з водяним охолодженням і RGB підсвічуванням, високошвидкiснi SSD-накопичувачі з інтерфейсом PCIe, флеш накопичувачі, захищені жорсткі диски і інші продукти.

Новинки на стенді ADATA

Продуктову лiнiйку ігрових рішень XPG (ігрового бренду компанії ADATA) очолює модуль пам'яті SPECTRIX D80 - перша в світі пам'ять DDR4 з гібридною рідинно-повітряною системою охолодження, яка складається з радіатора iз непроводячою рідиною і алюмінієвого радіатора. Рідинний радіатор оснащений RGB-підсвічуванням.

XPG SX6000 Pro - це новий SSD з інтерфейсом PCIe Gen3x4 в форм-факторі M.2 2280. Технології NVMe 1.3 і 3D NAND Flash забезпечують високі швидкості передачі даних при великій ємності і роблять цю модель прекрасною альтернативою SSD-накопичувачем з інтерфейсом SATA. Новинка тонше стандартних накопичувачів форм-фактора M.2 2280 і має більш широку сумісність завдяки односторонньої конструкції. Модель SX6000 Pro доступна ємністю в 256 ГБ, 512 ГБ і 1 ТБ. Вона відмінно підійде користувачам, які хочуть отримати приріст продуктивності в порівнянні з SATA. Ключовою перевагою SX6000 Pro є співвідношення ціни і продуктивності. Завдяки технологіям 3D TLC NAND, NVMe 1.3 і PCIe Gen3x4 накопичувач показує швидкості до 2100 МБ / с в читанні і 1500 МБ / с в запису. Швидкість випадкового доступу досягає 250K / 240K операцій введення-виведення в секунду. Ці показники вчетверо вище, ніж у стандартних SATA накопичувачів.

Також буде представлена новинка- бюджетний SU630 один з перших на ринку споживчих SSD-накопичувачів з 3D V-NAND QLC пам'яттю, випускається у варіантах на 240, 480 і 960 ГБ QLC (Quad-Level Cell) - це новий різновид пам'яті MLC (Multi-level Cell), в якій в одну ячейку записується 4 біти інформації. Накопичувач підтримує S.M.A.R.T., TRIM і NCQ, апаратну корекцію помилок LDPC ECC і технологію SLC-кешування для підвищення швидкості роботи.

Та багато інших цікавих новинок!