Головна Apacer

Apacer

Apacer

Apacer на CEE2019

Apacer заснований в 1997р. і спочатку виробляв DRAM. Після інтеграції ноу-хау з 1999р компанія додала в портфоліо продукції Card та USB-flash і стала одним з найбільших постачальників модулів пам'яті у світі.

За 20 років Apacer отримав широке визнання серед мільйонів споживачів і став лідером у виробництві Card, USB-flash, DRAM, SSD і PHD.

Цікаве на стенді Apacer

На стенді компанії Apacer будуть представлені нещодавно анонсовані новинки. Абсолютно нові ударостійкі та вологостійкі жорсткі диски, SSD диски, ігрові модулі пам’яті, надзвичайно швидкі карти пам’яті та USB-flash стандарту 3.1.

Також кожен відвідувач зможе оцінити широкий модельний ряд продукції Apacer, що привертає увагу концептуальним дизайном і технічними інноваціями.

Новинки на стенді Apacer

«AC731» – елегантний ударостійкий портативний жорсткий диск преміум сегменту. Диск відповідає сертифікату IP68. Тобто він абсолютно захищений від пилу і навіть може бути занурений у воду до 60 хвилин на глибину до одного метра, при цьому дані залишаються цілими і неушкодженими. Інтерфейс SuperSpeed USB 3.1

«AC633» - портативний жорсткий диск з унікальною внутрішньою підвіскою, яка знижує вібрації і мінімізує удари, викликані випадковими падіннями. Креативний дизайн у трьох кольорах розрахований на різноманітні смаки споживачів.

«AS2280P2 M.2 PCIe Gen3 x2 SSD» – застосування технології 3D NAND Flash в AS2280P2 дозволяє значно збільшити обсяг пам'яті і досягти швидкості читання / запису до 1580 / 950Мб / с. SSD ідеально підходить для ультрабуків, ігрових комп'ютерів, вбудованих систем і додатків IoT. Крім того, він дозволяє звільнити простір для інших пристроїв, таких як масивні графічні карти і радіатори.

Та багато інших цікавих новинок!