Головна ARDESTO

ARDESTO

ARDESTO

ARDESTO на CEE2019

ARDESTO – якісна та надійна побутова техніка. Бренд пропонує велико-побутову, дрібно-побутову та кухонну техніку, а також кліматичне обладнання та посуд. Спільна робота з італійськими інженерами дозволила реалізувати найбільш інноваційні та сміливі тенденції в світі промислового дизайну. Техніка ARDESTO доповнить і гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр. Виробничі потужності розташовані в Європі, Туреччині та Китаї. Оснащення заводів відповідає світовим стандартам, а вся продукція проходить суворий контроль якості і сертифікована за європейськими та українськими стандартами. Гарантійне і післягарантійне обслуговування забезпечує широка мережа сертифікованих сервісних центрів, розташованих по всій країні. 

Цікаве на стенді ARDESTO

На стенді ARDESTO очікуються усі категорії бренду, починаючі з дрібно-побутової та велико-побутової техніки і закінчуючи посудом та аксесуарами для дому.

Відвідувачі зможуть отримати консультацію, ознайомитись з особливостями та функціоналом продукції, протестувати та обрати необхідні для побуту якісні пристрої.

Новинки на стенді ARDESTO

«Пральна машина Ardesto WMS-7115W Black Mars» «WMS-7115W» - автоматична пральна машина з фронтальним завантаженням білизни, вбудованим дисплеєм та дизайнерським ілюмінатором чорного кольору. Ardesto WMS-7115W Black Mars розрахована на завантаження 7 кг білизни. Максимальна швидкість віджиму досягає 1200 оборотів у хвилину, а клас енергозбереження - A++.

«М'ясорубка Ardesto MGL-3580D» «MGL-3580D» - преміальна м'ясорубка у металевому корпусі з потужністю 2200 Вт, двома швидкостями та змінними насадками для приготування фаршу, домашніх ковбасок та кеббе, а також насадкою для терки та шинкування.

«Пилосос Ardesto MVC-C1601BN» «MVC-C1601BN» - компактний циклонний пилосос з контейнером і турбощіткою для сухого прибирання твердої підлоги і килимового покриття.

«Посуд для приготування Ardesto BLACK MARS та Luna»
Наплитний посуд серії BLACK MARS та Luna виготовлено у Туреччині з нержавіючої сталі 18/10. Посуд сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну, а для очищення можна використовувати посудомийну машину. Серія BLACK MARS представлена каструлями з нержавіючої сталі у чотирьох розмірах, ківшом, а також туркою. Серія Luna налічує дві невеликих каструлі. Разом з каструлями поставляється термостійка скляна кришка з отвором для пари.

«Сумки для шопінгу Ardesto S-Bag»
Сумки Ardesto S-Bag вироблені з безпечного та міцного прогумованого матеріалу та доступні у п’яти кольорах. Основний матеріал сумки – термопластичний еластомер. Він приємний на дотик, гіпоалергенний та абсолютно безпечний для шкіри. Спеціальне покриття та відсутність внутрішнього чохла, дозволяє швидко очистити сумку звичайною водою. Знімні ручки-канати витримають велику кількість походів в магазини – вони виробленні з міцного синтетичного матеріалу. Сумка закривається за допомогою магнітної застібки.

«Контейнери Ardesto Fresh»
Продукція Ardesto серії Fresh виконана з якісного харчового пластику, який відповідає всім нормам і не містить шкідливих речовин (BPA Free). У серії Fresh представлено три види контейнерів – звичайні у трьох та вакуумні у чотирьох розмірах, а також контейнер для олії. Вони зручні у використанні та надійно закриваються за рахунок продуманої конструкції.

Та багато інших цікавих новинок!