Головна BAS-IP

BAS-IP

BAS-IP

BAS-IP на CEE2019

Міжнародна компанія BAS-IP ltd. (Великобританія) з 2008 року займається розробками домофонних систем, побудованих на технологіях IP відеоспостереження і IP телефонії. Сьогодні вона представляє інноваційні рішення на українському ринку - IP домофонні системи.

На даний момент обладнання BAS-IP підтримує протоколи SIP, RTSP і інтегрується з СКУД і системами відеоспостереження, що відкриває нові можливості для застосування даних пристроїв.

Будучи до недавнього часу частиною телекомунікаційної компанії, BAS-IP придбала величезний досвід в інтеграції IP технологій в ті області застосування аналогового обладнання, де про системах з цифровою передачею даних, за доступною ціною, раніше і не говорили.

У 2011 році компанія BAS-IP розпочала свою роботу в Україні і Росії, де стала номером 1 на ринку IP домофонних систем.

Після продовжили експансію на сусідні ринки. І на поточний момент BAS-IP працює також в Латвії, Казахстані, Азербайджані, Республіці Білорусь та Молдові.


Цікаве на стенді BAS-IP

Компанія BAS-IP на виставці CEE 2019 представить широку лінійку обладнання, що відповідає сучасним вимогам - від індивідуальних домофонів до систем контролю доступом. Особливу увагу компанія приділяє дизайну пристроїв і призначеного для користувача інтерфейсу, а також простому і доступному функціоналу.


Новинки на стенді BAS-IP

AA-14FB - Багатоабонентська виклична панель нового покоління, на панелі повністю відсутні фізичні кнопки, а весь інтерфейс управляється з 10 "TFT екрану з підсвічуванням і підігрівом. Панель оснащена розпізнаванням обличчя, що додають пристижа і комфорту мешканцям будинку, також панель з підтримкою мобільного доступу BAS-IP UKEY, і відкрити двері можливо через особистий смартфон користувача.

AV-07B - Виклична панель - точка входу в будівлю або двері. Вона повинна бути красивою і функціональною. Саме такими характеристиками володіє IP виклична панель AV-07B! Панель має датчик руху, при спрацьовуванні датчика руху, AV-07B відразу ж відправить записане відео на ваш email, FTP сервер або відправить певну http адресу. Захист від погодних стихій дозволить встановити панель в будь-якому регіоні, а підтримка інтерфейсів WIEGAND-26 і WIEGAND-34 дозволяє даній панелі бути частиною СКУД будь-якого виробника.

AK-10 - Інженерні рішення зробили крок далеко вперед і ми раді представити новий 10-ти дюймовий монітор. Домофон став швидшим, надійним і функціональним. Завдяки новій операційній системі і ємкісному екрану, управляти домофоном стало ще легше і зручніше. Домофон можна живити від 12В або ж по PoE. Крім функцій прийому виклику, моніторингу камер / панелей виклику, на даний пристрій можна встановлювати Android програми, для управління відеоспостереженням, системами розумного будинку, різноманітної автоматикою, системами контролю доступу.

Та багато інших цікавих новинок!