Головна Firo

Firo

Firo

Firo на CEE2019

Guangzhou FIRO Electronics Technology Co. займається розробкою та виробництвом Bluetooth-гарнітур з 2007 року. Перша власна фабрика марки XJWD® була заснована 2011 року, а вже 2014 року було оголошено про створення нового бренду FIRO™.

FIRO Electronics Technology займається виробництвом комплектного обладнання за власним оригінальним проектом. Продукти компанії є результатом науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт власної професійної команди.

Виробничі потужності компанії складають понад 3 000 м² та розташовані у місті Дунгуань у самісінькому центрі провінції Гуандун. Штаб-квартира компанії знаходиться в одному з найбільших міст світу, у дельті Перлинної річки – Гуанчжоу.

Цікаве на стенді Firo

Стерео гарнітури з TWS-технологією, моно гарнітури для дзвінків та спеціальні гарнітури для занять спортом – продукція FIRO Electronics Technology, що відповідає стандартам якості ISO 9001, гармонізованим стандартам Європейського Союзу CE та директиві RoHS, що обмежує вміст шкідливих речовин.

Завдяки високій якості продукції, сучасним можливостям дизайну та виробництва, а також дружньому сервісу та активній участі у міжнародних, покупці з понад 50 країн світу із задоволенням обирають продукцію компанії FIRO.

А відтепер FIRO Electronics Technology офіційно представлена і в Україні!

Та багато інших цікавих новинок!