Головна MakeFuture

MakeFuture

MakeFuture

MakeFuture на CEE2019

Українська компанія MakeFuture за 5 років існування стала лідером ринку мобільних аксесуарів. Захисне скло та кейси MakeFuture користуються неабияким попитом. Ретельний контроль виробництва, жорстке тестування, найширший асортимент і турботливий сервіс є принципами роботи компанії. MakeFuture – не просто аксесуари, а стиль життя: розробляти продукти, що надають свободу, рухають вперед і дають змогу створювати майбутнє.  

Цікаве на стенді MakeFuture

На стенді MakeFuture відвідувачі зможуть

  • побачити демонстрацію та тестування різних типів захисного скла,
  • провести краш-тест,
  • переглянути майстер-клас зі встановлення захисного скла на екран,
  • приміряти кейси,
  • ознайомитись з новими продуктами компанії – захисними аксесуарами для новинок на ринку смартфонів, а також зарядними пристроями та USB кабелями,
  • прийняти участь в іграх та конкурсах, і отримати можливість виграти аксесуар для свого гаджета та інші цінні призи,
  • та багато іншого.

Новинки на стенді MakeFuture

Захисне скло Full Cover Full Glue - для новинок світу смартфонів: Samsung M20, A30, A50, Xiaomi Redmi Note 7, Mi9, Honor 8A, Huawei Y5 2019, Y6 2019, Y7 2019, P30, P30 Lite та ін. Виготовлено з міцного японського алюмосилікатного скла завтовшки 0.25 мм з відшліфованими 2.5D краями, загартованого впродовж 4 годин, корейського клею завтовшки 0.28 мм та покрито якісним японським олеофобним покриттям. Воно повністю покриває екран смартфона від краю до краю, забезпечуючи максимальний захист та зберігаючи зручність користування.

Захисне скло 3D Full Glue - для моделей iPhone 6, 7/8, 7/8 Plus, X, XS, XS Max, XR на додаток до Full Cover Full Glue має закруглені краї, що повторюють форму дисплея і створюють ефект плавного і непомітного переходу скла в екран і корпус смартфона, надійно захищаючи, а також запобігаючи потраплянню пилу під скло. Висока чутливість та кришталева прозорість зберігають комфорт користування гаджетом.

Оновлена лінійка кейсів Air, Skin, City та Silicone. Різноманітні кейси для найновіших моделей смарфонів: тонкі та прозорі Air case, гручкі та елегантні Skin case, жорсткі та надійні City case, м’які та трендові Silicone case – кожен може знайти стильний варіант до душі.

Та багато інших цікавих новинок!