Головна Pantum

Pantum

Pantum

Pantum на CEE2019

Pantum – це китайський виробник друкуючих пристроїв лазерного типу, який швидко захоплює ринок, пропонуючи техніку за найдоступнішими цінами, 2-хрічною гарантією та зі спеціальними комплектами для заправки картриджів. Усі продукти Pantum виготовляються на власному заводі виробника та мають сучасне оснащення для надійної роботи в сучасному офісному середовищі.

Цікаве на стенді Pantum

На стенді компанії Pantum буде представлена новітня модель монохромного лазерного багатофункціонального пристрою Pantum з реверсивним автоподатчиком оригіналів. Також можна буде побачити модель найбюджетного монохромного багатофункціонального пристрою, який має модуль двостороннього друку. Ще потенційні покупці зможуть побачити моделі техніки, які вже вдало продаються в Україні та мають відмінне відношення ціна-можливості. Усі пристрої будуть запущені в роботу і користувачі зможуть на власних очах оцінити інноваційну функціональність техніки Pantum.

Новинки на стенді Pantum

Pantum M6607NW (M6607NW) — модель монохромного багатофункціонального пристрою, оснащеного автоподатчиком оригіналів, мережевою картою Ethernet та модулем WiFi. Ціна моделі підкреслює її функціональну привабливість.

Pantum M6700D (M6700D) — самий доступний в Україні монохромний багатофункціональний пристрій з двостороннім друком.

Pantum M7300FDN (M7300FDN) — нова і найпотужніша модель монохромного багатофункціонального пристрою в лінійці Pantum. Має реверсивний автоподатчик оригіналів, двосторонній друк, зручний кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 3,5 дюйми та мережеву карту Ethernet. Здатний забезпечити повноцінну роботу невеликого офісу, або департаменту великої корпорації.

Pantum P3300DN (P3300DN) — монохромний принтер з двостороннім друком та мережевою картою. Має доступну ціну та підтримує роботу в будь-яких сучасних операційних системах.

Та багато інших цікавих новинок!