Головна Cooper&Hunter

Cooper&Hunter

Cooper&Hunter

Cooper&Hunter на CEE2019

Наслідуючи кращі традиції компаній –лідерів, в області виробництва кліматичного обладнання в США, в 2003 році компанія Cooper&Hunter International Corporation почала виробництво широкого спектру кліматичного обладнання під власною торгівельною маркою. Дві ідеології, два напрямки, два лідера об’єдналися, щоб створювати новий продукт. Вишуканий дизайн, який відповідає модному тренду, ергономіка та комфорт об’єдналися з інноваційними розробками, сучасними технологіями та високою якістю. «СOMFORT INNOVATIONS» - ці слова стали слоганом бренду. 

Цікаве на стенді Сooper&Hunter

На стенді компанії Сooper&Hunter будуть представлені новинки кліматичного обладнання: а саме сучасні моделі побутових кондиціонерів (спліт-системи), зволожувачів та осушувачів повітря.

Новинки на стенді Сooper&Hunter

Кондиціонери cерії Eco Star – ультрасучасна дизайнерська серія кондиціонерів з низьким рівнем шуму. Клас енергоефективності A – найвищий показник для кондиціонерів зі звичайним типом компресора. Ширококутні жалюзі створюють охоплення всього об'єму приміщення в режимі автоматичного розподілу повітря. Спеціальна розробка для професійних інсталяцій. Є варіації в білому та золотому кольорах.

Кондиціонери cерії Daytona – елегантні та сучасні кондиціонери з інверторним типом компресора. Адаптовані для експлуатації в країнах Європейського союзу. Новітній озонобезпечний холодоагент R32. Можуть використовуватися на обігрів приміщень до -23°C. Високий клас енергоефективності охоложення A++/обігрів A+. Система віддаленого керування за допомогою Wi-Fi.

Кондиціонери cерії VIP Inverter – ваш кліматичний помічник в будь-яку пору року. Вишуканий дизайн, надтонка глибина внутрішньго блоку. Інноваційна технологія «Two-stage Compressor» - інверторний двуступенчатий компресор забезпечує ефективну роботу в температурних режимах від -18°С до +54°C на охолодження і від -30°С до +24°C на обігрів. Збільшує коефіцієнт енергоефективності в режимі охолодження (EER) на 40%, а в режимы обігріву (COP) на 35%. Найвищий показник енергоефективності.

Та багато інших цікавих новинок!