Головна Metabo

Metabo

Metabo

Metabo на CEE2019

Компанія Metabo має віковий досвід в розробці та виробництві інструментів та обладнання для професіоналів. 

Metabo надає широку лінійку продуктів – шуруповерти, дрилі, кутові шліфмашини, деревообробне обладнання тощо.

Асортимент компанії базується на трьох блоках:

  • Акумуляторний інструмент з ефективністю класичних електроінструментів
  • Електроінструмент з високотехнологічними рішеннями
  • Пневматичний інструмент та компресори

Цікаве на стенді Metabo

На стенді компанії metabo будуть представлені новинки 2019 року. Нова продуктова лінійка акумуляторних інструментів, кутові шліфмашини оновленої генерації а також інші інноваційні інструменти. Гості стенду зможуть безпосередньо поспілкуватися з фахівцями представництва metabo в Україні.

Новинки на стенді Metabo

«PowerMaxx BS 12» «601036500» – оновлена модель багатьом відомого легкого шуруповерта PowerMaxx BS Basic, який зарекомендував себе надійною, потужною, компактною та зручною машиною для широкого спектру робіт на будівництвах та збиральних лініях.

«PowerMaxx BS 12 BL Quick » «601039500» - нова модель легкого шуруповерта 12V з параметрами більш потужної серії. Шуруповерт оснащений новим безщітковим (BL). Висока потужність, швидкість та універсальність для виконання робіт різної складності та у різних умовах.

«BS 18 L BL» «602327500» – новинка в лінійці безщіткових (BL) інструментів. Характеристики одні з найкращих на ринку професійного електроінструменту. Як і більшість інструменту, його можна особисто випробувати на стенді metabo.

Та багато інших цікавих новинок!