Головна Microsoft

Microsoft

Microsoft

Microsoft на CEE2019

Microsoft - найбільший у світі виробник програмного забезпечення для різного роду обчислювальної техніки - персональних комп'ютерів, ігрових приставок, КПК, мобільних телефонів та іншого.

Компанія забезпечує умови для цифрової трансформації в епоху «інтелектуальної хмари» та «інтелектуальних технологій». Головна місія Microsoft полягає в тому, щоб надати можливість кожній людині та організації на планеті досягти більшої продуктивності за рахунок розумної хмарної платформи.

Програмне забезпечення Microsoft продається більш ніж в 80 країнах світу, а програми перекладені більш ніж на 45 мов.

Цікаве на стенді Microsoft

Цього разу ми розширюємо зону демонстрації рішень і запрошуємо вас відвідати стенд Microsoft в зоні системної інтеграції та стенд в зоні консумерської електроніки.

На стенді компанії Microsoft в зоні системної інтеграції будуть представлені демо таких хмарних рішень як Azure, Microsoft 365, Microsoft Teams. Додатково будуть презентовані спільні рішення з іншими виробниками. Завдяки інноваціям, які постійно впроваджуються компанією Microsoft, ви можете легко забезпечити безперевність бізнесу, підвищити ефективність співробітників та бути на крок попереду конкурентів. Інформація буде цікавою для замовників малого та середнього бізнесу, а також замовників сегменту ентерпрайз.

На стенді в зоні консумерської електроніки будуть представлені інноваційні пристрої Surface. Від молодшої моделі Surface Go, сучасних пристроїв для бізнесу та дому Surface Pro, Surface Laptop, Surface Book та до професійного рішення – Surface Studio, які можна буде спробувати в дії та оцінити всі переваги останніх версій Windows, Office та сервісів Microsoft. Геймінгова частина стенду надасть можливість отримати яскраві емоції від нових X-boх за рахунок реалістичної графіки та потужності на прикладі популярних та захоплюючих ігор.

Для наймолодших відвідувачів буде чудова можливість вчитися і грати одночасно завдяки Minecraft for Education. Це одна з найпопулярніших відеоігор в історії, яка перевершує всі платформи та приваблює гравців незалежно від віку, демографічної чи географічної ознаки. Використовуючи Minecraft в якості платформи для навчання викладачі можуть мотивувати і надихати кожного учня аби досягти більшого і запалити пристрасть до навчання.

Новинки на стенді Microsoft

Сучасне робоче місце

Microsoft 365 - інтеграція облікових записів між різними пристроями (смартфон, планшет, ПК, ноутбук) в рамках корпоративної ІТ-інфраструктури.

Налаштовуване інфраструктурне рішення для сумісного використання можливостей Microsoft 365 і Xerox шляхом інтеграції та керування системами корпоративного друку з хмари.

Безпека сучасного робочого місця

Управління пристроями і додатками (MDM / MAM) на iOS, Mac, Windows, Android за допомогою служби EMS – Enterprise Mobility Management.

Конфігурація пристроїв і управління політикою безпеки в рамках корпоративної ІТ-інфраструктури з використанням хмарних рішень.

Threat hunting з використанням Windows ATP (EDR, поведінковий аналіз, блокування загроз на різних пристроях), візуалізацією та розслідуванням інцидентів в рамках сучасного робочого простору.

Уніфіковані комунікації та спільна робота з використанням рішень Microsoft (Teams відеодзвінки, веб-конференції та ін.)

Використання Azure в якості базової платформи для ІТ-інфраструктури.

Microsoft Teams – нове уніфіковане рішення для спільної роботи. Це корпоративна платформа, що об'єднує в робочому просторі чат, зустрічі, нотатки та вкладення.

Вихід нової продуктової лінійки

Microsoft SQL Server 2019 – ефективне та надійне ПЗ для керування службами баз даних в організації.

Пристрої Surface «HNS-00022» «LQM-00012» «JTS-00004» «LPZ-00004» – це лінійка сучасних Windows 10 пристроїв для роботи та повсякденного життя, які оснащені потужними процесорами Intel, яскравими сенсорними екранами з можливостями використання цифрового пера та технології Windows Ink, біометричними сенсорами для швидкого та безпечного доступу за допомогою технології Windows Hello. Виконані в найкращих традиціях високої якості збірки та преміальних матеріалів, таких як Alcantara, пристрої родини Surface забезпечують безпеку, комфорт та мобільність використання за рахунок широких кутів нахилу екрану та можливості використання режиму планшета, як з клавіатурою так і без.

Surface studio 2 - «LAJ-00018» найпотужніший професійний пристрій родини Surface формату - all in one, оснащений потужним процесором Intel core та графічним NVIDIA GeForce, великим 28` яскравим PixelSense сенсорним екраном, який підтримує управління за рахунок клавіатури та миші, дотику, цифрового пера Surface Pen та ексклюзивного контролера Surface Dial. Цей потужний пристрій працює в горизонтальному положенні в режимі студії та вертикальному в режимі ПК – ідеальне рішення для роботи з графікою, 3D, рендерінгу та виконання будь-яких «важких» задач. Пристрій працює на новій, безпечній та продуктивній ОС Windows 10 Pro, що робить його ідеальним рішенням, як для дому так і для офісу.

Xbox One X 1Tb – найпотужніша консоль в індустрії, на 40% випереджує конкурентів і дозволяє насолоджуватись сучасними іграми з роздільною здатністю 4К. Консоль оснащена потужним 8-ми ядерним CPU AMD 2.3 Ггц, з потужністю 6 терафлопс, GDDR5 12 ГБ та пропускною потужністю 326Гб\сек, HDR, Dolby Atmos і Windows Sonic - забезпечують високу швидкість обробки, реалістичність, кращий звук та плавність в найсучасніших іграх індустрії.

Та багато інших цікавих новинок!