Головна PocketBook

PocketBook

PocketBook

PocketBook на CEE2019

PocketBook – один з найбільших світових виробників електронних рідерів на основі технології E Ink. Компанія була заснована в 2007 році. Штаб-квартира знаходиться в Лугано (Швейцарія). Продукція PocketBook продається в 40 країнах світу. Завдяки поєднанню якісної апаратної частини, унікального програмного забезпечення і ергономічному дизайну, продукти PocketBook зайняли преміальний сегмент світового ринку електронного читання. 

Цікаве на стенді Pocketbook

PocketBook представить нещодавно анонсовані в Україні рідери, серед яких – надлегкий PocketBook Touch HD 3, із мультисенсорним HD екраном E Ink Carta ™, інтелектуальним підсвічуванням SMARTlight, та захищений від води нано-технологією HZO Protection™. PocketBook Touch HD 3 дає повну безпеку читання на пляжі, приймаючи ванну, і навіть під зливою. Рідер має рівень захисту IPx7. Це означає, що пристрій може бути занурений у прісну воду на глибину до 1 метру, на час до 30 хвилин, без будь-яких небажаних наслідків.

Також відвідувачі зможуть протестувати і оцінити флагманський рідер PocketBook Touch Lux 4 і PocketBook InkPad 3 із великим екраном, книжкового формату.

Новинки на стенді Pocketbook

PocketBook Touch Lux 4 - флагманська модель із сенсорним екраном E Ink Carta™ і підсвіткою. PocketBook Touch Lux 4 оснащений ємнісним мультисенсорним дисплеєм E Ink Carta™ з HD роздільною здатністю (1024 × 758). Вбудоване світлодіодне підсвічування забезпечує цілодобовий комфорт читання у будь-яких умовах освітлення. Рідер підтримує 17 форматів книг без конвертації і 4 графічні формати, такі як JPEG, BMP, PNG, TIFF. Закачати контент на рідер можна просто і швидко, без підключення до ПК, завдяки вбудованому Wi-Fi і сервісам PocketBook Cloud, Dropbox PocketBook і Send-to-PocketBook.

PocketBook Touch HD 3 - надлегкий рідер оснащений мультисенсорним екраном E Ink Carta ™ з роздільною здатністю HD, інтелектуальним підсвічуванням SMARTlight, захищений від води нано-технологією HZO Protection™. Нано-покриття надійно захищає внутрішні компоненти пристрою від потенційного пошкодження, викликаного впливом вологи або рідин. Технологія SMARTlight забезпечує м'який баланс світла для гармонійного читання вдень і вночі. При цьому, регулювати можна не тільки яскравість, а й кольорову температуру підсвічування. Автоматичний режим SMARTlight встановлений за замовчуванням, і працює в залежності від часу доби, з урахуванням біоритмів людини. Для тих, кому зручніше управляти підсвічуванням вручну - мануальний режим.

PocketBook InkPad 3 - рідер оснащений дисплеєм останнього покоління E Ink CartaTM з діагоналлю 7,8 дюймів, HD дозволом (1404 х 1872 пікселів) і 300 DPI. Технологія SMARTlight пропонує оптимальний варіант інтенсивності та температури кольору підсвітки, з огляду на час доби і біоритми людини. Великий розмір і рекордно низька вага (всього 210 грамів) роблять PocketBook InkPad 3 відмінним компаньйоном для бездоганно комфортного читання в будь-яких обставинах - вдома і в офісі, на відкритому повітрі і в подорожі. Пристрій з розмірами 195 x 136,5 мм має товщину всього 8 мм.

Та багато інших цікавих новинок!